Jeden z najpríťažlivejších hudobníkov domácej scény sa stal iba prednedávnom po druhýkrát otcom a ako sa zdá, tehotenské kilogrami naberal a zhadzoval spolu so svojou partnerkou. Martin Valihora totiž prešiel za posledný rok priam neuveriteľnou premenou!

Špičkový bubeník Martin Valihora (44) sa stal 12. februára po druhýkrát otcom, keď mu herečka Natália Germani (27) priviedla na svet druhorodené dievčatko. Tak, ako aj jeho prvá dcérka Viktória (13), Zuna prišla na svet v Amerike, pričom neskôr sa vrátili späť na Slovensko. Kým si šťastná rodinka momentálne vychutnáva spoločné chvíle spojené s rastom malej princeznej, Martin si vždy nájde i trochu času sám na seba.

Aj keď si to mnohí jeho fanúšikovia doposiaľ nevšimli, hudobník v poslednom období nabral viditeľné množstvo tukovej hmoty, s ktorou v uplynulých mesiacoch statočne zatočil. Len pred pár hodinami totiž zverejnil priam šokujúcu koláž dvoch snímok, kde je zachytený v roku 2019 a vpravo iba prednedávnom. Martin síce bližšie nešpecifikoval, koľko kilogramov sa mu podarilo zhodiť, no výsledok je viac než zrejmý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Valihorove dcéry Viktória a Zuna

Zdroj: IG/martinvalihora, natalagermani