Kým na Markíze momentálne púta pozornosť divákov relácia Extrémne premeny, na zásadnú zmenu životného štýlu sa odhodlal aj slovenský hudobník František Reiner. Líder kapely Cimbal Brothers schudol za pol roka neuveriteľných 55 kilogramov, pričom dnes vyzerá doslova fantasticky!

František Reiner, líder skupiny Cimbal Brothers, sa charakterizuje ako „cimbalový rebel“, ktorý chce všetkým dokázať, že cimbal je veľmi všestranný hudobný nástroj a dá sa na ňom zahrať doslova čokoľvek. Aktuálne kapela chystá koncerty v Trnave, Banskej Bystrici a v Bratislave, pričom tu zaznejú známe skladby v netradičných aranžmánoch.

„Zahráme kultové hity Michaela Jacksona, Eda Sheerena a skupín Queen, Metallica, Nirvana či Beatles. Z filmovej hudby hráme hity z filmov ako Harry Potter, Forrest Gump, Titanic, Game of Trones, či dokonca Perinbaba,“ neskrýva radosť Feri Reiner, ktorý v posledných mesiacoch prijal viaceré zásadné zmeny. Kým otvorene priznal, že pre rodinné nezhody odišiel zo skupiny jeho brat Alexander, očividná je aj hudobníkova úprava jedálnička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Za pol roka radikálne zmenil svoj výzor a schudol 55 kilogramov. „Vyradil som z jedálnička akékoľvek prílohy a múku, čiže žiaden chlieb, cestoviny a napokon, samozrejme, žiaden cukor, čiže žiadne sladkosti. Začiatky boli veľmi ťažké, hlavne kvôli sladkostiam, ale vďaka pevnej vôli sa mi to nakoniec podarilo. Obrovskou motiváciou v celom procese chudnutia bola moja už teraz manželka, ktorá ma podporovala a doteraz povzbudzuje. Stále sa stravujem rovnako, ale každú nedeľu si doprajem nejakú maškrtu ako odmenu za celý týždeň,“ prezradil Feri svoj návod na chudnutie.

Hudobník kedysi…

… a dnes!

Foto: FB/Cimbal Brothers, IG/Feri_Reiner