Už štvrtá ohlásená bomba v Bratislave, a to v priebehu niekoľkých dní! Polícia obdržala hlásenie o údajnej bombe vo výrobnej hale automobilky, aktuálne zaisťuje priestor a evakuuje zamestnancov.

Snáď ide len o ďalší zlý vtip! V Bratislave má už od víkendu polícia plné ruky práce. Po tom, čo evakuovali návštevníkov párty na Zlatých pieskoch, zasahovali na vlakových staniciach a v nákupnom centre, musia policajti opäť “úradovať” pri podobnom “bombovom” prípade.

V utorok krátko po 17.00 hod. prijala polícia prostredníctvom telefonátu na linke 158 anonymné hlásenie o bombe, ktorá sa údajne nachádza v priestoroch jednej z výrobných hál automobilovej spoločnosti Volkswagen Slovakia na ulici Jána Jonáša v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves.

Polícia aktuálne zaisťuje potencionálne nebezpečný priestor. „V súčasnosti vykonávajú všetky potrebné bezpečnostné opatrenia k ochrane života, zdravia a majetku obyvateľov,” pre portál aktuality.sk uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihaliková. V spomínanej automobilke od rána štrajkujú tisíce nespokojných zamestnancov, ktorí sa dožadujú lepších pracovných podmienok.

Zdroj: PZ SR, aktuality.sk | Ilustračné foto: YouTube | Video: YouTube