NEUVERITEĽNÉ! Ďalšia ohlásená bomba: Z bratislavskej automobilky evakuujú ľudí!

Dátum:

Už štvrtá ohlásená bomba v Bratislave, a to v priebehu niekoľkých dní! Polícia obdržala hlásenie o údajnej bombe vo výrobnej hale automobilky, aktuálne zaisťuje priestor a evakuuje zamestnancov.

Snáď ide len o ďalší zlý vtip! V Bratislave má už od víkendu polícia plné ruky práce. Po tom, čo evakuovali návštevníkov párty na Zlatých pieskoch, zasahovali na vlakových staniciach a v nákupnom centre, musia policajti opäť „úradovať“ pri podobnom „bombovom“ prípade.

V utorok krátko po 17.00 hod. prijala polícia prostredníctvom telefonátu na linke 158 anonymné hlásenie o bombe, ktorá sa údajne nachádza v priestoroch jednej z výrobných hál automobilovej spoločnosti Volkswagen Slovakia na ulici Jána Jonáša v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves.

Polícia aktuálne zaisťuje potencionálne nebezpečný priestor. „V súčasnosti vykonávajú všetky potrebné bezpečnostné opatrenia k ochrane života, zdravia a majetku obyvateľov,“ pre portál aktuality.sk uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihaliková. V spomínanej automobilke od rána štrajkujú tisíce nespokojných zamestnancov, ktorí sa dožadujú lepších pracovných podmienok.

Zdroj: PZ SR, aktuality.sk | Ilustračné foto: YouTube | Video: YouTube

Ivana J
Hrdá východniarka, ktorú upokojuje zelená farba. Slovensko považuje za nádhernú krajinu s neskutočným kultúrnym bohatstvom. Miluje prírodu, vôňu lesa, naše veľhory a folklór. Keby mohla, chodí aspoň jeden deň v týždni v kroji. :) Nikdy nesúdi knihu podľa obalu.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Ivana Gáborík porodila: Záber bábätka priamo z nemocnice!

Marián Gáborík, jeden z najúspešnejších slovenských športovcov, sa stal...

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...