V živote je niekedy naozaj ťažké nájsť svoju osudovú lásku a to viac, ak sa pohybujete vo vodách šoubiznisu, či už svetového alebo aj toho slovenského. Moderátorke Ivete Malachovskej a jej manželovi, opernému spevákovi Martinovi, sa to však podarilo! Tento rok totiž oslavujú výročie tzv. „striebornej“ svadby!

 

S krásnou informáciou sa Ivetka podelila prostredníctvom siete Instagram, kde zverejnila spoločnú fotografiu s manželom rovno z Paríža. Hashtagy ako #snajvacsoulaskou, #mojzivot, #happyday a #25rokovmanzelstva hovoria zrejme za všetko. Vyzerá to tak, že ani po toľkých rokoch spoločného život, vzájomné puto tejto dvojice nestratilo na sile a za ten čas vychovali aj dospelú dcéru Kristínu.

Moderátorka o svojom vzťahu vždy hovorila v superlatívoch, o čom svedčí aj rozhovor pre zenskyweb.sk z minulého roka, kde povedala nádherné slová aj na adresu jej milovaného: „Som stále rovnako zamilovaná do svojho manžela, som zdravá a mám krásnu rodinu. Viem, že teraz sa to moc nenosí, ale ja to „nosím“ veľmi rada a hrdo.“ My sa ani nedivíme a zároveň gratulujeme ku krásnemu výročiu!

iveta malachovska vyrocie svadby

iveta malachovska 25 rokov manzelstva

rodina ivety malachovskej

iveta malachovska manzel

Zdroj: Instagram, zenskyweb.sk | Foto: Instagram