Keď v roku 2001 Enrique Iglesias spieval krásnej ruskej tenistke Anne Kournikovej „nemôžeš utiecť pre mojou láskou“, nikto by si nepomyslel, že sa v tom skrýval kus pravdy.

Enrique sa s Annou prvýkrát spolu objavili vo videoklipe k jeho piesni Escape. Odvtedy už uplynulo 15 rokov a zdá sa, že tento pár je stále zaľúbený až po uši. Nedávno si vyšli na rande a okamžite na seba strhli pozornosť. Nestáva sa totiž často, že by sa spolu niekde ukázali. Svoj vzťah a súkromie držia prísne v tajnosti. Niet sa čo čudovať, že keď sa raz za čas vytiahnu z úkrytu, hneď sa zbehnú fanúšikovia a novinári. Aj teraz ich pred reštauráciou The Palm v Beverly Hills čakal dav ľudí. Enrique rozdal pár podpisov fanúšikom a odviedol svoju krásku do noci.

[sociallocker]Zakaždým keď sa niekde objavia, novinári, fotografi, ale aj bežní ľudia ihneď pozerajú Anne na ruky a hľadajú obrúčku. Anna už niekoľko rokov takéto prste nosí, čo ešte väčšmi podporuje dohady o ich svadbe. Sami to nepotvrdili ani nevyvrátili. Dokonca po istej sérií fotiek, kde Anna vyzeral ako tehotná, sa špekuluje, či niekde v tajnosti nevychovávajú spolu potomka.

V každom prípade môžeme tvrdiť, že tvoria jeden z najstabilnejších párov medzi celebritami. Žeby život v tajnosti bol ich tajným receptom?

Na titulnej fotke, Anna, Enrique a Annin mladší brat. Fotografie z rande nájdete TU.

Video Escape (2001):

Zdroj: pikosky.sk | Foto: YouTube.com, Facebook.com[/sociallocker]