27. mája porodila speváčka Monika Bagarová svoju prvorodenú dcérku, ktorá dostala meno po mame jej partnera Makhmuda Muradova, Rumia. Nakoľko však hviezda českého šoubiznisu momentálne pôsobí ako porotkyňa v šou Superstar, bolo otázne ako a či vôbec sa objaví aj v grandióznom finále.

Od 16. februára sa speváčka Monika Bagarová objavuje v šou Česko Slovensko hľadá Superstar ako súčasť nekompromisnej poroty, ktorá si v šiestom ročníku získala mimoriadne sympatie divákov. Počas pôsobenia na televíznych obrazovkách sa prevalila informácia, že krásna hudobníčka nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, ktoré však malo prísť na svet až po finále.

Ako sa však ukázalo, malá Rumia zatúžila prísť k svojim rodičom predsa len o čosi skôr, pričom Monika porodila už 27. mája. Ostalo tak veľkou otázkou, či sa piata porotkyňa objaví v nedeľnom finále, nakoľko pôrodnicu opustila iba pred pár hodinami. Televízna technika však pokročila, a tak sa čerstvá mamička prihovára súťažiacim aj televíznym divákom priamo z pohodlia domova. A aby toho nebolo málo, na výzvu Leoša Mareša dokonca ukázala malú Rumiu, ktorá bude zrejme celý otecko. Ako totiž Monika uviedla, dievčatko často zatína pästičky ako jej otecko, ktorý pôsobí ako zápasník MMA.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/8r3igw

Zdroj: Markiza, IG/MonikaBagarova