Bývanie s mužom môže byť pre ženu hotovým snom alebo, naopak, aj úplnou hrôzou. Nájsť partnera svojho života nie je jednoduché a získať si spriaznenú dušu na celý život sa často javí ako hľadanie ihly v kope sena. Žena sa na internete podelila s peripetiou, ktorá ju na svojom manželovi trápi a vyslúžila si obrovský ohlas!

Každý, kto býva s mužom, to pozná. Zladenie zvykov, prehliadanie zlozvykov, jedálniček, rozdielne návyky hygieny a čistoty sú iba zlomok toho, čo sa musí partner v spoločnej domácnosti naučiť na svojej polovičke tolerovať. Jedna žena sa však na sociálnej sieti v skupine „Priaznania žien“ podelila s problémom, ktorý ju na manželovi trápi najviac: „Možno pre niekoho blbá otázka, ale s manželom stále riešime močenie na WC. Ja vyžadujem od neho aj od syna, aby si sadal a on zase, že je normálne, keď muži pri tom stoja a nie sedia. Vaši muži to majú ako? To len ja som blbá, keď chcem, aby sedeli a neprskali mi stále na kachličky?“

Príspevok si vyslúžil masívnu odozvu a reagovala naň viac ako tisícka užívateľov. Kým niektorí pochopenie so zúfalou ženou zdieľajú a odkazujú na odporúčania urológov, ktorí tento spôsob aj odporúčajú, iným príde požiadavka absurdná: „Nie je vám trápne starať sa mužovi do takejto intímnej veci? Veď je to ponižujúce..,“ píše istá Eva. Alica hodnotí situáciu podobne: „Ja neverím, že niekto diktuje mužovi, ako má močiť. Odpadla som. A pr*ieť môže? Alebo dýchať?“ Do debaty sa zapojili aj muži, pričom jeden z nich podotkol: „Ja mojej manželke hovorím, že má čú*ať postojačky a stále ma nepočúva,“ reaguje Adam s iróniou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

.

Zdroj: FB/Priznania žien | Foto: FB/Priznania žien, pixabay.com