Neuveriteľné! Túto sumu ponúka Cibulkovej otec za dolapenie informátora!

Dátum:

Dominika Cibulková by sa mala aktuálne so svojou rodinou bezstarostne vyhrievať na príjemnom slniečku a užívať si romantické prostredie Toskánska. Chvíle pohody však vystriedala šokujúca udalosť, kedy jej počas neprítomnosti vykradli neznámi páchatelia luxusný byt v centre Bratislavy.

Dominike už šokujúce hodnotenie bytu bezpečnostným analytikom luxusné kúsky nevráti a na neuveriteľnú majetkovú škodu sa slová hľadajú len márne. Polícia po kriminálnikoch intenzívne pátra a tváre páchateľov sú v dôsledku zverejneného videa z bezpečnostnej kamery užívateľom internetu dávno známe.

Kým však lúpežníci nebudú potrestaní, tenistka ani jej rodina zadosťučinenie nepocítia. Konkrétne však chce celú situáciu do rúk prevziať práve Dominikin otec Milan. Magazínu Šport24.sk objasnil svoje dohady: „Chcel by som osobne spoznať človeka, ktorý sa tvári ako Dominikin kamarát a urobí mojej dcére, ktorá si to celé vydrela, nikomu v živote nič neukradla to, že dá tip zlodejom. Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát.”

Milan Cibulka však nezostáva iba pri domnienkach, ale vzniknutú situáciu chce riešiť finančným jednaním: „Osobne dám 100-tisíc eur tomu človeku, ktorý ma privedie k tomu haj*lovi, ktorý podrazil moju dcéru a za pár šupiek predal informácie zlodejom,“ povedal pre Šport24.sk Milan Cibulka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 Zdroj: Šport24.sk | Foto: IG/domicibulkova

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...