Je tomu len zopár dní, čo sa popová princezná Britney Spears oslobodila spod poručníctva vlastného otca, pričom aktuálne prekvapuje fanúšikov jednou odhalenou fotografiou za druhou. Šok však zažil celý svet aj potom, čo sa na sociálnych sieťach objavil záber synov hviezdy, ktorí z malých chlapcov vyrástli v takmer dospelých mužov!

Na 39-ročnej speváčke Britney Spears vyrástla jedna celá generácia, a kým mnohí si popovú superstar nedokážu predstaviť ako matku a spájajú si ju výhradne s odvážnymi vystúpeniami a svetoznámymi hitmi, ona pred rokmi porodila dvoch synov. Blondínka sa stala prvýkrát matkou v roku 2006, kedy vtedajšiemu manželovi, tanečníkovi Kevinovi Federlineovi priviedla na svet syna Seana Prestona a o rok neskôr Jaydena Jamesa.

Chlapci sa snažia vyrastať mimo hľadáčikov fotoaparátov a ich zábery na sociálnych sieťach sú skôr raritou. Napriek tomu sa s nimi odfotil generálny riaditeľ spoločnosti Movision Entertainment Eddie Morales, za ktorým prišli na návštevu. „Videl som svojich synovcov, keď boli ako štuplíky, menší než moje dlane, a teraz sa pozrite na život, akou je nádhernou Božou prácou,“ napísal Eddie. Samotná Britney je na synov, ktorí trávia čas predovšetkým s otcom, mimoriadne hrdá a ako tvrdí, obaja sú nielen pôvabní, ale aj hudobne nadaní.

Synovia Britney kedysi…

… a dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/emoofficial718, britneyspears