Známa dvojica pripravila svojim fanúšikom obrovský šok. Rytmus a Dara na sociálnej sieti verejne ohlásili, že sa po siedmich rokoch rozchádzajú. Svojim fanúšikom poskytli aj verejné vyhlásenie. 

Ich vzťah síce prechádzal veľakrát náročnými chvíľami, vždy to ale spoločne ustáli. Teraz sa však populárna dvojica Dara Rolins a Rytmus definitívne rozhádzajú. Vážny krok oznámili spoločne na sociálnej sieti aj s rozsiahlym vyjadrením. Obaja v rovnakom čase poskytli verejnosti tie isté slová. Dvojica sa vraj na tom dohodla spoločne a môžu za to rovnako obaja. Od fanúšikov žiadajú najmä to, aby nehádzali špinu na jedného z nich a neprikláňali sa na stranu toho druhého.

Ešte skôr, než o tom začnú písať novinári, chceme, aby ste to počuli od nás. Rozchádzame sa. Bohužiaľ, je to tak. A sme si vedomí, že to nemrzí len nás,” oznámili jasne. Tvrdia, že ich verejnosť neuvidí plakať ani hádzať na seba špinu, pretože žiadna nie je a rozchádzajú sa v mieri. Ich vzťah bol na tom zle vraj už pred pár mesiacmi, ale keďže sú si stále extrémne blízki, bolo pre nich veľmi ťažké priznať si to a vysloviť slovo koniec. “Obaja vás snažne prosíme, odpustite si komenty, v ktorých budete mať potrebu nakladať jednému a držať stranu druhému,” prosí dvojica svojich fanúšikov. Tvrdia, že ako to už býva, môžu za to obaja a je to ich slobodné a dobrovoľné rozhodnutie ísť odteraz svojou vlastnou cestou.

V zivote su situacie, ktorym sa clovek musi postavit čelom. Ak na nom mate razitko ako my dvaja, celite hromade ludi naraz. Casto aj v momentoch, ktore chce clovek riesit za zatvorenymi dverami, nie verejne, pred celym svetom. Nas zivot je ale verejny a tak to je aj s nasim vztahom. Este skor nez o tom zacnu pisat novinari, chceme aby ste to poculi od nas. Rozchadzame sa. Bohuzial, je to tak. A sme si vedomi ze to nemrzi len nas… Neuvidite nas plakat ani na seba hadzat spinu. Ziadna nieje, rozchadzame sa v mieri. A prave z dovodu, ze sme si aj nadalej extremne blizki, bolo velmi tazke si uz pred par mesiacmi priznat, ze sa nas vztah unavil a vyslovit slovo koniec. Po 7 rokoch spolocneho zivota hlasime rozchod. A obaja vas snazne prosime, odpustite si komenty v ktorych budete mat potrebu nakladat jednemu a drzat stranu druhemu. Tak ako to uz vo vztahu byva, mozeme za to obaja a je to nase slobodne a dobrovolne rozhodnutie ist od teraz vlastnou cestou….Dakujeme vam vsetkym, ktori ste nam fandili, to kvoli vam sme citili potrebu zverejnit nase osobne prehlasenie tu, na nasich sietach. @dararolins_vermi #Forever

Príspevok, ktorý zdieľa @ rytmusking,

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram