Na Slovensku aktuálne vyrastá jeden z najväčších svetových talentov, ktorý má možnosť ovládnuť medzinárodné pódiá. Len 14-ročný tínedžer Ryan Martin Bradshaw pred pár dňami ohromil porotu súťaže Viruosos V4, kde mu po fantastickom výkone venovali porotcovia standing ovation.

Ryan Martin Bradshaw, ktorý žije na Slovensku, má otca Austrálčana, pričom vyniká nezanedbateľným umeleckým talentom. 14-ročný mladík aktuálne študuje vo Viedni a môže sa pýšiť veľkým počtom medzinárodných úspechov. Hudobník sa venuje hre na klavír od svojich šiestich rokov, kým vo februári tohto roka sa stal rezidenčným sólistom Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu.

Aktuálne je Ryan Martin účastníkom šou Virtuosos V4, kde sa predstavujú talenty zo Slovenska, Česka, Chorvátska, Maďarska či Poľska s tým, že sa môžu predviesť na akomkoľvek hudobnom nástroji. „Si najlepší zo všetkých, ktorých sme doposiaľ videli,“ povedala Slovákovi porotkyňa Gabriela Boháčová potom, čo zahral Piano Concerto in G minor od Camille Saint -Saëns. Mladík sa napokon prebojoval medzi TOP päť víťazov, ktorí sa podľa porotcov ukázali ako najlepší v sezóne Virtuosos V4 2021. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube