Moderátorka Adela Vinczeová dokáže s chladnou hlavou riešiť rozhodne čokoľvek! Nezaskočí ju skutočne takmer nič a nemá problém otvorene rozprávať ani o najhlbších zákutiach svojho osobného života. Naozaj ju však nevykoľajil ani incident s drzým taxikárom?!

Adela neustále dokazuje národu svoj nadhľad a vyrovnanosť s vlastnou osobou, o čom svedčí nielen jej moderátorské vystupovanie, ale aj uletené príspevky na sociálnej sieti. Nedávno sa s fanúšikmi podelila o citlivé momenty z taxíku.

Šofér ju pod respirátorom nespoznal a začal ju jednoducho ohovárať! „Masky majú niečo do seba. Aj tie pandemické. Nie je asi bizarnejší zážitok, ako keď seba samú ohovárate s taxikárom. Samozrejme, on začal: „Tu niekde býva aj tá Banášová.“ Tak som sa dozvedela, že ONA nemôže mať deti, že je príliš chudá a že keď má toľko peňazí, prečo si nedá urobiť ten nos. Jednoznačne som s ním súhlasila,“ priznáva Adela.

Adelin nadhľad azda nemá hraníc a o celej situácií hovorí jediné: Treba sa odosobniť a netreba sa prežívať. Do kariet jej však nahral aj moderátor Martin Nikodým, ktorý takisto nemá problém ísť s kožou na trh: „Tiež som sa pred chvíľou dozvedel, že sa podobám na toho Nikodýma. Tak vravím, že mi to zvyknú hovoriť a on na to, že ja vyzerám lepšie, že na mne vidieť, že mám už niečo odžité. Jednoducho vraj vyzerám ako Nikodým, ktorému narástli gule,“ delí sa s fanúšikmi moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/trochu_inak_s_adelou