Keď sa v októbri minulého roka dostala do kín snímka Zrodila sa hviezda, hlavní protagonisti zrejme ani len vo sne neočakávali, aký fenomén spustia romantickou drámou. Hudobný film o veľkou, no napokon nešťastnej láske si zamilovali nielen ženy, ale aj muži, pričom Bradley Cooper a Lady Gaga vytvorili jednu z najkrajších dvojíc filmového plátna. 

Film Star Is Born alebo Zrodila sa hviezda, zabojuje už o pár dní o exkluzívnu sošku Oscara v 8. kategóriách, kde má dvojica dokonca vystúpiť naživo! Ústredná skladba Shallow sa stala vo svete doslova fenoménom a okrem ocenenia zo Zlatých glóbusov sa teší mimoriadnej priazni aj medzi fanúšikmi, ale aj hudobnými kritikmi. Aj keď speváčka Lady Gaga zaradila singel do svojho koncertného programu, až doposiaľ ho vždy odspievala sama. Zmena prišla až na koncerte v Las Vegas koncom januára, kedy sa na predstavení objavil aj herec a režisér Bradley Cooper.

Zamaskovaný v šiltovke sa z davu divákov napokon predsa len presunul na pódium, odkiaľ zaznel snáď najväčší hit uplynulého roka, Shallow. Ako sa však zdá, svet je skutočne malý a medzi hŕstkou baviacich sa fanúšikov boli aj dvaja Slováci z Oravy. Renáta (36) a Martin (37) Šimurdovci mali to šťastie a do rúk sa im dostala šiltovka priamo z hlavy hollywoodskeho krásavca Bradleyho.

Manželia boli v Amerike na výlete, keď si dopriali koncert svetovo uznávanej Newyorčanky. Práve oni mali to šťastie a na vystúpení sa odohral okamih, na ktorý fanúšikovia filmu Star Is Born čakali dlhé mesiace. „Volajú nám známi, chodia deti, dospelí a už aj dôchodcovia sa tu chceli s ňou odfotiť. Film je teraz hitom a možno dostane Oscara, tak sa chce asi každý dotknúť slávy,“ uviedol o šiltovke Bradleyho pre Nový Čas Martin.

Ako dvojica priznala, prostredníctvom sociálnej siete sa im ozval aj záujemca z Ameriky, ktorý im mienil za suvenír poskytnúť neuveriteľných 20 000 dolárov! Manželia sa preto rozhodli, že čiapku vydražia a peniaze venujú na podporu deťom, ktoré sa trápia s ťažkými diagnózami. „My máme šťastnú rodinu a štyri zdravé deti, ale vieme o prípadoch, kedy sa deti trápia s rôznymi zdravotnými problémami a radi by sme pomohli peniazmi za vydraženie šiltovky,“ dodali štedrí manželia pre denník.

Fotky manželov so šiltovkou môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas