Posledné mesiace boli mimoriadne úspešné pre herca Davida Hartla (25), ktorý v očiach slovenských divákov zarezonoval predovšetkým ako predstaviteľ Roberta Remiáša vo filme Únos. Následne bol po boku Mary Bartalos a Tomáša Maštalíra jednou z hlavných postáv v dráme Trhlina, pričom rovnako hviezdi i na divadelných doskách Novej scény.

Davida Hartla v poslednom období právom označujú za jedného z najkvalitnejších hercov novej generácie. Skromný mladík sa po dlhých rokoch v divadle dostal i na plátna kín, kde len nedávno doslova exceloval vo viacerých filmových úlohách. Tentokrát mu však dala možnosť televízia Markíza prezentovať sa i v šou Tvoja tvár znie povedome, kde svoje účinkovanie odpálil vo veľkom štýle.

Nadaný umelec totiž ukázal, že nie je len tvárnym hercom, ale aj spevákom. V prvom kole sa totiž David predviedol ako fenomenálna soulová hviezda Aretha Franklin. Okrek fantastickej práce maskérov na sebe však popracovala i nádej slovenského filmu a legendárnu skladbu “A Natural Woman” zaspieval doslova dychberúco. Spoznali by ste v tejto očarujúcej černoške mladého Slováka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

[poll id=”153″]

Zdroj: Markiza | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/DavidHartl | Video: YouTube