Šou Česko Slovensko má talent je plná jedinečných a šikovných ľudí, avšak núdza tu nie je ani o skutočne silné emócie a neuveriteľné príbehy. Potom, ako dostal v rámci šou “zlatý bzučiak” Zdeněk Polach a jeho Matýsek, ktorí spolu rozosmiali celú sálu, slzy dojatia a zimomriavky divákom i porote spôsobila 27-ročná Daniela s kamarátkou Bety.

Nie je dôležité vyhrať, ale motivovať chorých ľudí, aby bojovali za to, čo ich baví napriek následkom choroby. Práve týmto mottom sa riadila pri príchode na pódium hendikepovaná Daniela, ktorá tvorí tanečné duo s priateľkou Bety. Nevšedná dvojica mienila predviesť tanec doprevádzaný spevom, pričom skutočný šok prišiel až v momente, kedy si inšpiratívna žena zložila umelú nohu a nechala vyniknúť svoje pohybové schopnosti.

Daniele zistili v šestnástich rokoch rakovinu chrupavky, v dôsledku čoho prišla o nohu. Aj keď jej lekári nedávali šancu na dlhý život a predpokladali, že má pred sebou maximálne dva roky, od toho času sa mladá žena teší z každého nového dňa už ďalších 10 rokov.

Foto/Zdroj: TV JOJ