Silvia Kucherenko si momentálne užíva ničím nerušenú dovolenku na talianskom ostrove Capri, kde práve dnes (31. júla) oslavuje svoje 39. narodeniny. Ako však blondínka prezradila, v Neapolskom zálive bolo pred okamihom predsa len o čosi rušnejšie ako obvykle.

Slovenská modelka odcestovala na príjemnú dovolenku, kde však bola svedkom nevšednej udalosti. Potom, čo spevácka hviezda Jennifer Lopez potvrdila, že po rokoch opäť tvorí pár s bývalým partnerom Benom Affleckom, sú fanúšikovia dvojice i paparazzi doslova v dennej pohotovosti. Kým v predchádzajúcich dňoch sa ich podarilo odfotiť na súkromnej jachte, tento raz si to namierili na Capri, kde sa v danom momente práve nachádzala aj samotná Silvia.

„Musím povedať, že v realite Lopez vyzerá výborne a vôbec nemá taký veľký zadok. Stále som to chcela vidieť a teraz som sa presvedčila na vlastné oči,” napísala Silvia, pričom zverejnila aj krátke video zamilovanej dvojice, ktorá prechádzala priamo okolo nej. Kráska tiež zdokumentovala jachtu, kde si momentálne JLo s partnerom užívajú romantické chvíle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: IG/official_silviakucherenko, jlo