Je tomu len zopár týždňov, čo na obrazovkách TV Markíza odštartoval mimoriadne populárny seriál Milenky, v hlavných úlohách s Táňou Pauhofovou, Gabrielou Marcinkovou, Antóniou Liškovou a Zuzanou Norisovou. Aj keď dievčenská skupina Twiins iba pred pár dňami predstavila svoj vskutku vydarený singel k predmetnému projektu, jeho úvod a záver sprevádzajú predsa len tóny iných skladieb!

Povedzme si úprimne, televízny seriál Milenky sa stretol medzi nežnejším pohlavím s mimoriadne pozitívnymi reakciami a ako sa zdá, za úspechom projektu nezaostávajú ani uchu lahodiace skladby. Mnohé diváčky dlhodobo bojovali s otázkou, komu patrí hlas v titulnej piesni Mileniek a neúspešne ju hľadali naprieč YouTube či sociálnych sietí.

O ústrednú i záverečnú skladbu markizáckeho projektu sa postarala slovenská skupina Fallgrapp, ktorú tvorí 8 hudobníkov. Hlas, vyvolávajúci zimomriavky, patrí nadanej speváčke Nore Ibsenovej, ktorá s kapelou funguje od roku 2012. Organický elektropop, za ktorým stojí hudobník Jureš Líška, doposiaľ vydal dva štúdiové albumy, za ktoré dostali ocenenia Radio Head Awards v kategóriách singel, album, debut a elektronická nahrávka roka.

Fallgrapp- Akoby

Fallgrapp- V hmle

Twiins- Our Own Paradise

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/TVMarkiza