Slávna speváčka, ktorej veľké hity poznajú fanúšikovia po celom svete, prežíva náročné obdobie. Svojho o desať rokov mladšieho manžela a športovca mala totiž pristihnúť priamo v posteli s inou ženou. Zdá sa tak, že ich dvanásťročnému manželstvu odzvonilo.

Svetoznáma speváčka Shakira (45) má podľa fanúšikov, ako i zahraničných médií už nejakú dobu prežívať manželskú krízu. S o desať rokov mladším futbalistom Gerardaóm Piquém žili pritom v harmonickom vzťahu celých 12 rokov, počas ktorých vychovávajú aj dve deti.

Už pred pár mesiacmi mala kolumbijská kráska športovca vysťahovať zo spoločného hniezdočka do jeho staromládeneckého bytu v Barcelone. Aj tak však zrejme dúfala, že ich láska chytí druhý dych a všetko sa vráti do starých koľají.

Namiesto toho však podľa ElPeriodico pristihla blondínka manžela s inou ženou, a to priamo v posteli. Dá sa tak predpokladať, že tomuto manželstvu nadobro odzvonilo a nevera bola posledným klincom do rakvy. Veľavravný je taktiež Shakirin profil na sociálnej sieti, kde sa už na fotografiách jej láska dlhšie neobjavuje. Rozchodom si nedávno prešla aj slovenská tanečníčka z Let´s Dance.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: elperiodico.com │ Foto: FB/Shakira