Škandál v kráľovskej rodine! Zahraničné médiá zaplavila v posledných dňoch šokujúca informácia o tom, že William sa mal zahľadieť do Katinej kamarátky, známej britskej markízy!

V kráľovskej rodine čelia opäť celosvetovému škandálu. Aj keď doposiaľ pôsobili Kate a William ako harmonický pár, v súkromí to má údajne poriadne škrípať. Na verejnosť sa totiž dostala nepríjemná informácia o tom, že William mal Kate podviesť s jej kamarátkou! Nedávno sa pritom špekulovalo, že vojvodkyňa by chcela s Williamom aj štvrté dieťa.

Žena, ktorá mala očariť Williama, je pritom známa Sarah Rose Hanbury, markíza z Cholmondeley, ktorá bola v minulosti modelkou a flirtovné správanie s mužmi je pre ňu typické. Spolu s manželom sa pritom s Kate a Williamom až doteraz pravidelne navštevovali a Sarah patrila ku Katiným dobrým kamarátkam. Tomu je však teraz zrejme koniec a dvojice sa napriek tomu, že ich sídla delí len pár kilometrov, viac stretávať nebudú.

William mal na neveru zareagovať podľa denníka Newidea smiechom so slovami, že to nie je pravda. Kate ale až tak do smiechu nie je a podľa zákulisných informácii nariadila, aby boli Sarah spolu s manželom vyškrtnutí zo zoznamu ich priateľov.

Zdroj: newidea.com │ Foto: Twitter, YouTube