Je svojej manželke neverný? To sa zrejme po vzhliadnutí nasledujúcej fotky opýta nejeden fanúšik známeho slovenského speváka. Ten bol totiž pristihnutý s mladou kráskou pri nežnostiach, ktoré sa len ťažko vysvetľujú ako kamarátske gestá.

V slovenskom šoubiznise sa prevalil ďalší škandál. Známy a obľúbený spevák Ivan Tásler (40) má lietať v poriadnom maléri. Ešte donedávna tvoril šťastný pár so svojou manželkou Annou (32), s ktorou vo februári oslávili 7. výročie od svadby a ktorá sa ho ešte minulý rok takto pekne zastávala. Nevedno, či ide práve o povestný siedmy kritický rok, no časopis Šarm ho pristihol pri nežnostiach s mladou kráskou. Okrem toho odfotili Táslera aj koncom júla pred brunetkiným domom.

Zo záberov je zrejmé, že Tásler a mladá žena sú si veľmi blízki. Podľa informácii časopisu má ísť o Denisu V. (25), ktorá v minulosti údajne randila so známym podnikateľom či právnikom. S lídrom kapely sa mala zoznámiť počas svadby Jána Ďurovčíka a Barbory, na ktorú bola pozvaná.

Mladá kráska sa mala napokon so svojím “objavom” pochváliť aj medzi priateľmi a dvojica sa teda nestretla len raz. Časopis má mať k dispozícii aj iné fotografie, ktoré dokazujú, že Tásler a Denisa boli spoločne na viacerých miestach a to aj mimo hlavného mesta. Tieto informácie sa zrejme budú vysvetľovať doma len ťažko…

Inkriminovanú snímku môžete vidieť >>>TU<<<

Ivan Tásler s manželkou Annou
Vo februári oslávili 7. výročie svadby
Táslera ale Šarm načapal po boku mladej krásky Denisy
S Táslerom sa mala údajne zoznámiť na svadbe Jána Ďurovčíka a Barbory

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/annatasler, Facebook/Denisa Verna