Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec sa začala v polovici augusta minulého roka, pričom sa pravidelne dostanú na verejnosť ďalšie informácie o rozvodových podmienkach, ktoré si diktujú budúci exmanželia. Česká speváčka spočiatku vyzerala ako zúfalá žena zlomená rozpadom vzťahu. Je to však naozaj tak?

Rozvod českej speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance sprevádzajú slovné prestrelky, ktoré sa odohrávajú na sociálnych sieťach či v médiách. Neskôr sa do celej kauzy zapojila aj profesionálna tenistka Lucie Šafářová, ktorá je oficiálnou milenkou hokejistu, u ktorej sa dokonca prevalilo už aj tehotenstvo.

Umelkyňa tak istý čas ťahala za kratší koniec. Zdá sa však, že dvojnásobná mamička tajila partnera, ktorý je od nej o desať rokov mladší. Ide o vrcholového športovca Tomáša Zonygu, ktorý sa venuje predovšetkým parkouru. Dvojica bola českým portálom Expres.cz prichytená na letisku, keďže Vondráčková si išla ešte do Kanady pre veci, ktoré zostali v zahraničí.

To, že má speváčka nového partnera, potvrdil aj zdroj z blízkeho okolia známej blondínky. ,,Lucka nechce, aby to ktokoľvek vedel, ale je zamilovaná. Nehodí sa jej síce, aby to vyšlo najavo pred rozvodovou bitkou, ale už má tiež nového partnera,“ uviedol pre Expres.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojicu na letisku si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: expres.cz  |  Foto: Instagram/tomas_zonyga, Facebook/Lucie Vondráčková