Nová markizácka relácia Svadba na prvý pohľad si okamžite získala veľké množstvo divákov. Aj keď jedna skupina je presvedčená, že účinkujúci sa museli zblázniť, tá druhá ich uznáva za odvahu. Romantickú šou však veľmi ľahko môže prekaziť kauza, ktorou je bujará minulosť jednej z neviest.

V najnovšej epizóde sa odborníkom podarilo vytvoriť ďalší pár, ktorý sa postavil pred oltár. Išlo o inštruktorku babyplávania Luciu a podnikateľa Ivana. K dojímavému príbehu lásky však zatiaľ nedošlo, keďže ich prvé dojmy boli poriadne rozpačité.  

Je však otázne, ako sa čerstvý manžel Lucie zachová, keď zistí, že pred rokmi účinkovala v scénach určených pre dospelých. Videá sú stále dostupné na internete a ktokoľvek si tak môže pozrieť pikantné zábery mladej brunetky.

Na svoju hanbatú minulosť zareagovala už aj samotná aktérka, ktorá si sype popol na hlavu. Rodáčka z Bratislavy sa verejne ospravedlnila a priznala, že to bola obrovská chyba. ,,Moji rodičia to pochopili a odpustili mi, mám s nimi krásny vzťah. Rovnako tak aj moji priatelia ma prijali aj s mojimi chybami. Chyby robíme všetci. Väčšie či menšie. Dôležité ale je, aby sme sa z nich poučili. A ja som sa rozhodne poučila,“ uviedla pre markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: svadba.markiza.sk  |  Foto: redtube.com, markiza.sk