Reality šou Svadba na prvý pohľad mení životy zúčastneným aj mesiace po vypnutí televíznych kamier. Niektorí sa šťastne zamilovali, iným sa úspešne rozbehli spolupráce a narástli počty fanúšikov na sociálnych sieťach, kým ďalší prišli k nečakaným príležitostiam.

Monika a Michal patrili v poslednej sérii k najobľúbenejším párom a diváci boli nadšení, že sa rozhodli zostať spolu. Bohužiaľ, niekoľko mesiacov od televíznej svadby ohlásili rozchod, a aj keď zostali v kamarátskom vzťahu, ďalej sa už nestretávajú.

Zdá sa však, že sympatická blondína Monika si užíva život plnými dúškami a rozchod ju nezlomil. Naďalej cestuje po svete, má niekoľko nových spoluprác, dokonca zmenila účes a nechala si predĺžiť vlasy. Nedávno sa fanúšikom pochválila ďalšou správou, ako sama hovorí, splneným snom.

I keď ešte nič viac nie je známe, v pripravovanom celovečernom filme sa predstaví v úlohe letušky. ,,Keď si splníte jeden z ďalších snov. Áno, aj toto bolo na mojom zozname a nech sa páči, tick off. Letuška mi v reále nevyšla, ale tentokrát to bolo natáčanie pre jeden celovečerný film, kde sa možno blysne aj moja maličkosť,“ píše nadšená Monika.

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial, monika_marincakova