Pre každú ženu je svadba jedným z najdôležitejších dní, ktoré si budú pamätať do konca svojho života. Snehobiele šaty, prepracovaný účes, dokonalé líčenie, a predovšetkým muž, ktorý je tým “pravým“. Kým pre mnohé ženy je práve táto predstava len dokonalým snom, ten sa splnil jednej neveste, ktorú však ženích šokoval priamo počas obradu.

Jefferson a Jéssica, pochádzajúci z Portugalska, sa tešili z dôležitého dňa, ktorý navždy spojí ich životy aj oficiálne. Dvojica stála v obradnej sieni a hovorila si sľuby, keď ženích odrazu prerušil obrad. Svojej budúcej manželke povedal, že ju neskutočne miluje, no jeho srdce patrí inej. Dievča sa dokonca nachádzalo v miestnosti. Na neveste bolo jasne vidieť, ako stuhla a netušila, čo sa bude diať.

Jefferson sa následne prihovoril k 8-ročnému dievčatku menom Giovanna, ktorá je dcérou Jéssicy. Kľakol si k nej a venoval jej srdcervúce slová. ,,Ak by som mohol požiadať o niečo Boha, bolo by to mať ťa za moju dcéru. Bol by som tým najviac hrdým otcom na svete, keby som mohol mať takú krásnu, inteligentnú a vzdelanú dcérku, ako si ty. Sľubujem ti lásku, moju lásku, a že vždy sa o teba postarám, vždy ťa budem ochraňovať a nedovolím, aby sa ti niečo zlé stalo,” so slzami v očiach povedal nevlastnej dcére. Výnimočný okamih dojal všetkých v miestnosti na čele s nevestou, ktorá sa ešte viac utvrdila v tom, že jej milovaný muž je tým “pravým“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: godvine.com  |  Foto: YT/Rec On Cine Concept