Ed Sheeran je snáď najpopulárnejším ryšavým chlapíkom na celej zemeguli, pričom jeho hity milujú mladí i starí vo všetkých krajinách sveta. Potom, ako sa sympatický Angličan predviedol vo filme “Yesterday”, venovanom kultovej kapele Beatles, sa opäť hlási o slovo, tentokrát famóznou skladbou “Best Part Of Me”.

Edo to rozhodne vie! 28-ročný rodák z Halifaxu je momentálne snáď najznámejším a najpopulárnejším Angličanom sveta. Autor jedinečných hitov Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud či Photograph, ktoré sa rokmi stávajú doslova kultovými, si tentokrát prizval na spoluprácu americkú speváčku menom YEBBA. Dvojica následne vytvorila nádhernú skladbu Best Part Of Me, ktorá sa objavila aj na jeho novom albume No.6 Collaborations Project.

Spevák, ktorý začínal svoju kariéru ešte ako malý chlapec v miestnom kostolnom zbore, sa iba pred pár týždňami dostal na plátna kín. Vo filme Yesterday, venovanom kapele Beatles, stvárnil jednu z hlavných úloh, pričom len onedlho na to vydáva ďalší veľký hit. Tiež predpokladáte, že sa stane svadobnou skladbou tejto sezóny?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ed Sheeran- Best Part Of Me

Foto: Instagram/teddysphotos | Video: YouTube