Zazvonil zvonec a rozprávky je koniec! V marci tohto roka spoznali diváci TV Markíza päť nových párov, ktoré si povedali svoje áno pred oltárom bezprostredne po zoznámení. Experti Slovákom sľubovali ideálne dvojice, ktoré spojili na základe vedy, pričom aktuálne sa ani nie po polroku rozišla aj posledná z nich.

Zdá sa, že veda zas a znova netriumfovala. TV Markíza doposiaľ odvysielala tri série obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad, kým partnerstvo vyšlo len Tereze Hudecovej a Milanovi Bendovi, ktorí sa spoznali ešte pred zapnutím kamier vo fitness centre. Mimoriadnu priazeň divákov si však získali aj Monika Marinčáková a Michal Korenko, pričom dvojica pôsobila zamilovane aj po ukončení reality šou.

Ako sa však zdá, nič netrvá večne a výnimkou nie je ani láska medzi sympatickou manažérkou a hokejistom. Monika totiž len pred okamihom priznala, že ich cesty sa rozišli a viac netvoria pár. “Viem, že veľa z vás nám veľmi fandili a držali palce! Áno, rozišli sa nám cesty, ale ako ja hovorím, všetko sa deje z nejakého dôvodu,” priznala blondínka s poďakovaním za všetky povzbudzujúce správy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/monika_marincakova, tvmarkizaofficial