Šokujúci príbeh mladej mamičky rozbúril na sociálnej sieti poriadnu vlnu emócií! Žena priznala, že sa do práce po materskej dovolenke nemôže vrátiť, pretože by nemala čas dojčiť svojho 5-ročného syna na počkanie: Chodí za ním aj do škôlky! 

Najkomentovanejší príspevok roka napísala mladá mamička, ktorá sa chcela s čitateľmi podeliť o ťažkú životnú situáciu. Päťročné dieťa dojčí približne päťkrát za deň, či už v noci alebo v škôlke. Z tohto dôvodu zostáva bez príjmu a nemôže nastúpiť do práce.

Manželovi sa momentálna situácia pomaly prestáva páčiť a ženu tlačí do práce: „Potrebujeme peniaze. Čo on zarobí, tak to nám leda vystačí na mesiac. Nechápe, že mne je syn prednejší ako peniaze a zárobky. Povedala som mu, že nech si nájde buď ďalšiu prácu alebo lepšie platenú, lebo ja svoje dieťa neodstavím,“ prehlásila nekompromisná manželka.

Zároveň však čitateľov žiada o pomoc. Žena nerozumie krutosti jej manžela, ktorý od nej žiada menej časté dojčenie, a dokonca z tohto dôvodu premýšľa nad rozvodom. Čo poviete, ako by ste sa zachovali?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Priznania žien | Foto: pixabay.com