Mladý spevák Yael, ktorého skladby majú medzi fanúšikmi mimoriadny úspech, prichádza na hudobnú scénu s novinkou Ty a Ja. Otecko dcérky Veroniky Nízlovej si tento raz zavolal do videoklipu influencerku Luciu Almakus, ktorá len nedávno povedala svoje životné áno dlhoročnému partnerovi.

Na prvý pohľad sa zdá, že Yael a Lula tvoria zamilovaný pár, no vizuál skladby Ty a Ja napokon pripomína krásne vyznenie jedného voči druhému a dvojica to vo videoklipe zahrala naozaj presvedčivo. „Keď som počula Matúšovu pesničku, tak som dlho nemusela rozmýšľať. Celý ten koncept, ako to chceli spraviť je úplne môj štýl, takže nebolo o čom. Baby, táto pesnička vás roztopí,“ dodáva Lucia „Lula“ Almaksus.

Minuloročná vydarená skladba Vďaka Ti, ktorá ovládla sociálne siete a súčasne je coverom ku skladbe Dakiti od portorikánského speváka Bad Bunnyho sa ukázala byť ako dobrý počin a Yael sa rozhodol tentokrát prerobiť skladbu Solo De Mi od toho istého interpreta a výsledok je viac ako uspokojivý.

V skladbe Ty a Ja Yael opäť dokazuje svoj textársky um a Solo De Mi v prerobenej slovenskej verzii znie naozaj výborne. Režisérske spracovanie videoklipu patrí Martinovi Mikovi, ktorý zvolil cestu jednozáberovky a celý vizuál zabalil do čierno bieleho šatu, ktorý umocňuje nežnú atmosféru vychádzajúcu z klipu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube