Tesne pred Vianocami priznal jeden z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény zdrvujúcu informáciu. Lekári mu mali v priebehu uplynulého roka diagnostikovať vážne onkologické ochorenie len krátko na to, čo sa definitívne rozišiel so svojou manželkou, speváčkou Tinou.

Michael „Separ“ Kmeť (34) o oboch skutočnostiach upovedomil fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete Instagram. “Chemoterapie a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil… Netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť… Jeden nádor mi vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že to hovädo sa už stihlo rozrásť do iných častí tela…,” uviedol 17. decembra.

Ako priblížil, obdobie pandémie mu uľahčilo situáciu, nakoľko verejnosti nemusel vysvetľovať, prečo ruší koncerty a vyhýba sa osobnému styku s fanúšikmi. Raperovi, ktorý si okrem ťažkého zdravotného stavu musel prejsť aj rozchodom so speváčkou Tinou, však napokon koronavírus predsa len skomplikoval život.

Po úspešnej liečbe onkologického ochorenia totiž aktuálne bojuje práve s nebezpečným Covidom, ktorý ho pripútal na lôžko. „Živote ma tak nebolelo telo. Jak keby ma rozkopalo 10 dofetovaných robotníkov,“ priblížil svoje pocity Separ, ktorý sa dnes cíti už o čosi lepšie. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/separ__dms