Neznesiteľná bolesť Separa: Po prekonaní rakoviny pozitívny na Covid!

Dátum:

Tesne pred Vianocami priznal jeden z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény zdrvujúcu informáciu. Lekári mu mali v priebehu uplynulého roka diagnostikovať vážne onkologické ochorenie len krátko na to, čo sa definitívne rozišiel so svojou manželkou, speváčkou Tinou.

Michael „Separ“ Kmeť (34) o oboch skutočnostiach upovedomil fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete Instagram. “Chemoterapie a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil… Netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť… Jeden nádor mi vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že to hovädo sa už stihlo rozrásť do iných častí tela…,” uviedol 17. decembra.

Ako priblížil, obdobie pandémie mu uľahčilo situáciu, nakoľko verejnosti nemusel vysvetľovať, prečo ruší koncerty a vyhýba sa osobnému styku s fanúšikmi. Raperovi, ktorý si okrem ťažkého zdravotného stavu musel prejsť aj rozchodom so speváčkou Tinou, však napokon koronavírus predsa len skomplikoval život.

Po úspešnej liečbe onkologického ochorenia totiž aktuálne bojuje práve s nebezpečným Covidom, ktorý ho pripútal na lôžko. „Živote ma tak nebolelo telo. Jak keby ma rozkopalo 10 dofetovaných robotníkov,“ priblížil svoje pocity Separ, ktorý sa dnes cíti už o čosi lepšie. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/separ__dms

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...