Nezodpovední Slováci dali do škôlky nakazené dieťa:Okamžité uzatvorenie!

Dátum:

Je tomu len zopár hodín, čo malé deti a školopovinní žiaci po prvýkrát nastúpili do pravidelnej dochádzky a už došlo k prvým problémom. O absolútne sklamanie i hnev zároveň sa na sociálnej sieti podelila bratislavká poslankyňa Katarína Sliviaková Augustinič, ktorej dcérka môže na škôlku na istý čas zabudnúť!

Po dvojmesačných letných prázdninách a potom, čo sa v prvej polovici roka v rámci prísnych bezpečnostných opatrení uzatvorili školy a škôlky na dlhé mesiace, sa deti 2. septembra opäť vrátili k svojim povinnostiam. Ninka, dcéra bratislavskej poslankyne Kataríny Sliviakovej Augustinič, patrí taktiež k deťom, ktoré sa tešili na nových kamarátov, no ostali jej len oči pre plač. Ako totiž uviedla matka malého dievčatka, jeden z rodičov umiestnil do škôlky dieťa, ktoré bolo síce testované na COVID-19, no v čase začiatku vyučovania ešte nepoznali výsledok.

Nanešťastie, dieťa bolo napokon pozitívne, pričom trpkú daň za nezodpovednosť budú znášať aj poctiví rodičia. „Hygiena škôlku zatvorila a ja čakám na inštrukcie. Plný kalendár a dôležité stretnutia, všetko musí ísť bokom. Ešteže máme možnosť ísť s Ninkou do izolácie na chalupu, aby aspoň zvyšok rodiny mohol fungovať bez problémov,“ uviedla poslankyňa.

„Ani neviem, čo na to napísať, pretože, aj keď to Ninka nedostala, spôsobí to celej rodine radu komplikácií. Ľudia, buďte zodpovední! Fakt to bol taký problém počkať na vysledok testu?“ pýta sa Katarína, pričom jedným dychom dodáva predpoklad, že nie sú ojedinelým prípadom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/K.S.A.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...