Nezvestná Janeta (†51) sa našla mŕtva: Bolestivé slová manžela i syna!

Dátum:

V posledných dňoch príslušníci policajného zboru intenzívne pátrali po nezvestnej Janete z Bratislavy. Zdalo sa, akoby sa po nej zľahla zem, no rodina dúfala, že sa napokon nájde živá a zdravá. Tento príbeh, žiaľ, nemá šťastný koniec.

Janeta H. bola naposledy videná 30. septembra na Šulekovej ulici v Bratislave v mieste svojho bydliska. Odvtedy sa neozvala a nereagovala na žiadne telefonáty či správy. Rodina mala o ňu oprávnene strach a zalarmovala políciu, ktorá vyhlásila oficiálne pátranie.

Po troch dňoch hľadania sa napokon podarilo nájsť 51-ročnú ženu, no bez známok života. Informáciu zverejnili muži zákona aj stránka HAKA- Cielené pátranie po osobách. Zdrvujúcu správu neskôr potvrdil aj jej syn Jakub. ,,Ďakujem všetkých za pomoc s hľadaním mojej mamy, veľmi si vážim všetku vašu pomoc. Bohužiaľ, pátranie skončilo, ale nie so šťastným koncom. Navždy budeme na mamu spomínať,“ napísal na sociálnej sieti trúchliaci syn.

Následne sa vyjadril aj manžel zosnulej, Martin. ,,Žiaľ, už tu nie je s nami. Je mi to veľmi ľúto. Musíme byť silní, aby sme prijali tento strašný fakt. Spomeňte si na ňu dnes večer a vždy v budúcnosti,“ napísal, a zároveň pridal video s názvom “Večerná hviezda“. ,,Janet, takto si ju budeme pamätať, dobre?“ dodal na záver. Momentálne nie je jasné, či išlo o fatálnu nehodu alebo sa Janeta rozhodla dobrovoľne odísť z tohto sveta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Martin H.   |  Foto: FB/Jakub H., Polícia SR-Bratislavský kraj  |  Video: Streamable.com-YT/martinhantabal

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...