Včera (7. februára) polícia na sociálnej sieti zverejnila verejnú výzvu ohľadom nezvestnej ženy, po ktorej akoby sa zľahla zem. Okamžite bolo začaté pátranie, pričom sa do hľadania zapojili aj dobrovoľníci. Policajná akcia má napokon radostný koniec, no detaily nálezu sú rozhodne nezvyčajné.

Bratislavskí policajti boli opäť v akcii, pričom s nasadením všetkých síl pátrali po nezvestnej Martine Šiškovej. 37-ročná žena bola hľadaná aj pomocou dronu a vrtuľníka. Podľa informácií portálu tvnoviny.sk za sebou nechala dva listy na rozlúčku.

Počas pátracej akcie sa vyjadrila aj jej údajne najlepšia kamarátka, s ktorou mala Bratislavčanka v posledných dňoch prerušiť kontakt, a dokonca si vymazať všetky účty na sociálnych sieťach. K zmiznutiu dvojnásobnej mamičky sa vyjadril i primátor hlavného mesta Matúš Vallo, keďže spoločne pracujú na magistráte. ,,…prežívame deň v úzkosti a očakávaní…. Neprestávame veriť, že naša kolegyňa bude v poriadku,” napísal na sociálnej sieti.

Ešte v rovnaký deň vo večerných hodinách došlo k zlomu, o ktorom informovali aj muži zákona. ,,Pátranie po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy bolo odvolané, nakoľko sa menovanú podarilo vypátrať,” oznámili. Je však zarážajúce, že podľa dostupných informácií sa Martina nachádzala u svojej známej. Vo chvíli, keď videla správy v televízii, ktoré hovorili o jej nezvestnosti, sama kontaktovala políciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, Matúš Vallo má rád Bratislavu, tvnoviny.sk | Foto: FB/Polícia SR, Pohotovostný pátrací tím