Televízia Markíza odštartovala uplynulú nedeľu štvrtú sériu mimoriadne obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, kde okrem rapujúcej moderátorky Jasminy Alagič zahviezdila predovšetkým Mary Bartaloš.

Skromná predstaviteľka učiteľky Lindy zo seriálu Oteckovia stvárnila v úvodnej časti šou famóznu šansonierku Edith Piaf. 23-ročná herečka z Čajkova (okr. Levice) sa doslova prevtelila do obdivovanej umelkyne, pričom po vystúpení si vyslúžila standing ovation, čo ju dojalo k slzám. „Presne takéto silné momenty, keď mám v živote, tak to sú väčšinou také, kedy nemám slova a presne tie emócie idú von týmto spôsobom. Ja som nevedela povedať ani jednu súvislú vetu, ani svoje pocity, nič. Mala som, samozrejme, trošku aj stres, ale aj ten pocit zodpovednosti voči Edith Piaf aj celá tá atmosféra, ktorá tam bola vytvorená,“ uviedla neskôr pre TV Markíza.

„Ja som sa akoby tak vcítila možno do toho celého aj do tej atmosféry, aj do tej pesničky, že som sa fakt na taký malý okamih cítila ako ona a fakt mi bolo proste tak ľúto potom, takže to asi celé tak zo mňa vyšlo cez ten plač nečakaný,“ dodala s pokorou herečka, ktorá sa po boku Pyca po svojom výkone rozplakala.

Okrem jedinečného výkonu, ktorým Mary previedla divákov späť do roku 1951, sa herečka sa stala i víťazkou celej úvodnej epizódy, pričom svoju výhru vo výške 1 000 € venovala nadácii „Papučky“. „Vôbec absolútne som ani netušila vlastne, že by mohlo prvé kolo skončiť vôbec takto, že ho ešte aj vyhrám, to bol pre mňa asi najväčší šok, ale išla som do toho s tým, že hlavne si to uži a proste sa zabav a vlastne všetko to pozitívne vnímaj a vlastne to bolo omnoho, omnoho lepšie,“ povedala už s úsmevom šansónová diva Mary.

Mária Bartalos ako Edith Piaf

Zdroj: YouTube/TelevíziaMarkíza | Foto: YouTube, Instagram