Spomínate si aj vy na sériu filmov “Nezvratný osud”? Žiaľ, niekedy sa zdá, že niečo ako krutý osud skutočne existuje. Na vlastnej koži zažila tragické chvíle 33-ročná Brazílčanka a jej okolie.

Beatriz Aparecida Frederico († 33) si vo svojom krátkom živote prešla skutočne všeličím. Už ako 17-ročná sa stala matkou, neskôr našla životnú lásku a ich výsledkom bolo druhé dieťa.

Žiaľ, do života mladej rodiny sa vkradla rakovina prsníka mladej ženy, ktorá však určite aj vďaka tomu, že mala pre koho žiť a pre koho bojovať, tento boj nedávno vyhrala. Tieto chvíle rodinu nepochybne vzomkli tak, ako si to nik, koho také niečo nepostretne, nedokáže pochopiť.

Celá rodina sa možno aj na oslavu maminho vyliečenia a výhry nad zákernou chorobou vydala podľa denníka Mirror vydala do zábavého parku. Doňho ale rodina nedorazila, keďže ich vozidlo sa zrazilo v katastri mesta Lages s iným vozidlom.

Tragédiou je smrť ženy, ktorá po víťazstve nad rakovinou nedokázala túto autonehodu prežiť, ba čo viac, na druhý svet s ňou odišiel aj jej 5-ročný syn.

Starší syn a otec majú byť v nemocnici rovnako ako dvojčlenná posádka druhého vozidla, no všetci mimo ohrozenia života. Príčina autonehody sa vyšetruje, prvé zistenia poukazujú na to, že významnú rolu pohol zohrať mokrý povrch vozovky, no ten sám, samozrejme, na nehodu nestačí.

Tragédia: Vyjadrenie mamy k utopeniu dvoch mladých ľudí!

Zdroj: Mirror | Foto: Depositphotos