Lucia Ďuriš Nicholsonová patrí medzi političky, ktoré hovoria veci na rovinu, i keď si je vedomá možnej kritiky zo strany verejnosti. O súkromnom živote však prezradila iba minimum, a o to viac prekvapila, keď prehovorila o svojom zdravotnom stave.

Nedávno sa k vážnej operácií srdca vyjadril tanečník a choreograf Jaro Bekr, ktorý je vďačný, že dnes môže žiť plnohodnotný život. Najnovšie svoj zdravotný stav rozoberala v jednej z internetových diskusií europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Bývalá členka strany SaS priznala, že sa lúčila s deťmi, vyriešila hypotéku a finančné záležitosti, dokonca si nechala spraviť dredy, po ktorých vždy túžila. ,,Srdcové vady máme v rodine, môj otec na srdce zomrel ako 59-ročný. Ja celý život športujem a žijem naplno. Pred dvoma rokmi mi objavili problém so srdcom, prvotná diagnóza znela pľúcna hypertenzia alebo masívna pľúcna embólia. CT srdca to nakoniec nepotvrdilo, problém je inde,“ otvorene napísala 44-ročná brunetka.

Dvojnásobná mamička neprezradila, akou diagnózou sa uzatvoril rad vyšetrení, no nerada na tieto zážitky spomína. ,,Stále som sledovala. Hnusné obdobie. Na druhej strane ma to naučilo užívať si každý deň. Za každý deň ďakujem,“ dodala vďačná politička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová