Lucia Ďuriš Nicholsonová už niekoľko mesiacov nie je členkou strany SaS, no stále pôsobí ako poslankyňa v Európskom parlamente. Jej pracovný program je tak poriadne nabitý, no naplánované schôdzky musela aktuálne zrušiť, keďže náhle skončila v nemocnici.

Bývalá saskárka je vášnivou cyklistkou, pričom s manželom Petrom Ďurišom pravidelne vyráža na dlhé cyklotúry. Tento spôsob dopravy považuje za moderný, a predovšetkým ekologický. Nie je tak prekvapením, že aj do práce chodí na dvojkolesovom tátošovi.

Nicholsonovej sa však stala nehoda, v dôsledku čoho skončila v nemocnici s bolestivou zlomeninou. Podľa jej slov to mal byť obyčajný deň plný stretnutí spojených s výborom pre zamestnanosť a sociálne veci. ,,Namiesto toho trčím na pohotovosti so zlomeným prstom na nohe,“ posťažovala sa europoslankyňa.

Zdá sa, že nehodu na bicykli spôsobila samotná aktérka. ,,Tak mi treba. Neviem byť opatrná. Ani v politike, ani v živote,“ domnieva sa 45-ročná politička. Mnohí ľudia ju v komentári upozornili, že by mala byť vďačná za malé zranenie. Mohla totiž skončiť s omnoho závažnejšími poraneniami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Lucia Ď. Nicholsonová  |  Foto: YT/SME