Politika Nicholsonovú nazlostili slová Matovičovej: Igora má stiahnuť späť do..!

Nicholsonovú nazlostili slová Matovičovej: Igora má stiahnuť späť do..!

Pavlína Matovičová sa pre médiá vyjadruje iba zriedka, no keď to už spraví, stojí to za to. Potvrdzuje to jej najnovší rozhovor pre ženský magazín, kde toho porozprávala viac než dosť. Okamžite sa zdvihla vlna kritiky zo strany verejnosti, ktorá sa domnieva, že manželka ministra financií zrejme žije ešte v minulom storočí.

Manželka Igora Matoviča nedávno otvorene prezradila svoje názory na témy, ktoré rezonujú spoločnosťou. Jedno z najšokujúcejších vyjadrení sa rozhodne týka LGBT komunity. Podľa jej slov má veľa kamarátov, ktorých priťahuje rovnaké pohlavie, no oceňuje, že sa s tým neprezentujú na verejnosti. Pavlína tak považuje za správne, ak musia všetko skrývať za zatvorenými dverami.

Akoby toho nebolo málo, 45-ročná východniarka okomentovala aj rozhodnutie prezidentky, ktorá vrátila zákon o balíku pomoci pre rodiny späť do parlamentu na prerokovanie. Matovičová je presvedčená, že žena by sa nemala do všetkého miešať, a dokonca Čaputovej pripomenula, že niekedy je mlčanie zlatom.

Rázne slová dvojnásobnej matky sa veľmi ťažko čítali Lucii Ďuriš Nicholsonovej, ktorá dlhé roky podporuje LGBT komunitu. Pavlínu upozornila, že ženy majú rovnaké práva ako muži, v dôsledku čoho je dobré, že sa miešajú do všeličoho. ,,Možnože aj vy by ste sa mohli zastarať a mohli by ste stiahnuť toho vášho Igora späť do kuchyne,“ odkázala s úsmevom europoslankyňa priamo milovanej polovičke ministra financií.

Celé vyjadrenie Nicholsonovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Lucia Ď. Nicholsonová  |  Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová, Pavlinka Matovicova  |  Video: Streamable.com

Exit mobile version