Čo sa to deje? Alebo deje sa vlastne niečo? Tieto otázky sú na programe dňa po tom, ako boli odhalené zvláštne webové stránky jedného z našich najznámejších a zároveň aj najpopulárnejších politikov.

S blížiacim sa rokom 2024, ktorý sa bude niesť na Slovensku aj v duchu prezidentských volieb, sa stále viac špekuluje, ktorí politici či ktoré osobnosti ohlásia svoju kandidatúru. Veľkými favoritmi sú hlavne dvaja, o čom sme už písali.

Paradoxné je, že jeden z favoritov, a síce Peter Pellegrini ešte kandidatúru neohlásil. No ani nevyvrátil. To, že Pellegriniho tím skutočne môže niečo pripravovať, naznačuje existencia viacerých domén. Vyplávali na povrch hneď dve.

Tá prvá – pellegrini2024.sk – sa už v kybernetickom priestore objavila skôr, no časom zmenila svoj status na predajný. Doménu si teda môže niekto kúpiť a premenovať ju. Nateraz nie je isté, či by táto doména opäť nemohla skončiť v rukách tímu Petra Pellegriniho.

Rovnako tak mala byť zaregistrovaná aj doména pelle2024.sk. Na jej existenciu zas upozornil Denník N. Avšak prehliadať ju nie je schopný nájsť. Či teda tieto stránky skutočne vytvoril tím okolo Petra Pellegriniho a jeho strany HLAS-SD alebo sa jedná o nejaké pokusy niekoho iného, je otázne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Peter Pellegrini (@peter_pellegrini)

Zdroj: Topky | Foto: IG/peter_pellegrini, Pixabay