Noci vášne- fráza akoby vystrihnutá z názvu tureckej telenovely, no dokonale padnúca na farmársky pár Nikol Fridrichová a Henrich Kuľko. Kým v uplynulej epizóde predvádzala na partnerovi zo statku ručné práce, teraz odhodila mamička z Bratislavy aj posledné zábrany.

Zábrany im rozhodne nechýbajú a vhupli na to pekne zostra! Potom, čo TV Markíza v pondelok (21. septembra) odvysielala epizódu, kde si Nikol Fridrichová (32) a Henrich Kuľko (26) užívajú vzájomné dotyky, prišlo aj na ostrejšie scény. Dvojica farmárov opäť strávila noc v Dome pravdy po boku Erika a Rebeky, ktorí tentokrát prejavili spolupatričnosť a náruživým súperom dopriali “súkromie”.

Teraz sa však mešťanka s dedinčanom nehrali už len rukami ale, takpovediac, celým telom. Nikol vyskočila na partnera a dopriala sebe i jemu slastnú rozkoš pred hľadáčikom kamery aj spolufarmárov. Netrvalo však dlho, kým mamička vášnivú noc ukončila so slovami: “Idem si zapáliť!” Či ešte majú kam pokročiť nevedno, no orgie v Dome pravdy sú pre účastníkov šou zjavne mimoriadne lákavé. Kto bude ďaľší?

Radovánky Nikol a Henricha si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk, streamable