Diváci TV Markíza majú za sebou ďaľší pondelok plný emócií z listu od vyradených duelantiek pre farmárov. Tentokrát priniesla Evelyn na statok odkaz napísaný rukou Nikol Fridrichovej a Márie Both. Tie opustili brány reality šou už po druhýkrát a zdá sa, že tvorcovia relácie už ďaľšie prekvapenia ohľadom návratu vypadnutých súťažiacich neplánujú.

Lucia Lula Gachulincová si vo Farme X-tra nenechala ujsť pravdepodobne poslednú možnosť reagovať na konanie kontroverznej Nikol Fridrichovej. “Naozaj ide ona moralizovať alebo hovoriť, že koľko ľudí niečo uvidí, že sa Rebeka zaľúbila do Heňa alebo opačne?! Ona neni v pozícicií, kedy je vhodné moralizovať a hovoriť, že to uvidí celé Slovensko, pričom ona si to proste nepovedala v ten moment, kedy si to povedať mala, keď robila to, čo robila na tej Farme,” nekládla si servítku pred ústa bývalá farmárka.

Lula rovnako vyjadrila nad temperamentnou Bratislavčankou, s ktorou vôbec po prvýkrát súcitila, ľútosť. Rebeka, jej najbližšia kamarátka spred televíznych kamier, jej totiž vrazila dýku priamo do chrbta kvôli mužovi, pričom ide o neľahkú výzvu, ktorú musí ohrdnutá žena prekonať. S Martinom Šmahelom sa však zhodli v tom, že Nikol má vlastne dôvod na radosť a Rebeke, ako aj Heňovi, by sa mala dokonca poďakovať! “Ona by v podstate mohla byť rada za to, čo sa tam udialo, pretože stiahlo to celú pozornosť Farmy na týchto dvoch ľudí, ktorí ako teda smilnili a zabudlo sa na to, čo robila ona,” uzavreli. A čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/fonmk3

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza