Na Farme sa po piatkovom dueli dostane k slovu opäť dobré jedlo, pitie a zábava. Vypadnutá Nikol odišla po prehratom súboji s Vladimírom do Chalúpky, odkiaľ má možnosť sledovať, čo sa deje na statku. Ostane poriadne zničená, keď sa stane svedkom toho, ako si jej Heňo užíva s kamarátkou Rebekou.

Piatkový duel skončil porážkou pre Nikol Fridrichovú, ktorá sa navyše necítila dobre, keďže ju skolila choroba. Ihneď po vypadnutí však dostala ako posledná možnosť vrátiť sa na statok, a tak sa pobrala do Chalúpky, kde ju čakali štyria farmári. Nikol sa už pár hodín po príchode psychicky zrútila a neprestávala plakať. Prišli aj výčitky svedomia, keďže sebavedomá súťažiaca si odrazu uvedomila, čo sa udialo a vyčítala si pripustenie Heňa k telu.

Ešte viac v šoku však ostane po večernej zábave na Farme, ktorú má možnosť sledovať cez obrazovku. Heňo totiž za Nikol príliš dlho nesmúti a vrhne sa do náručia jej najlepšej kamarátky Rebeky, ktorá sa na Heňa doslova zavesí. „Jak ma podrazili? Jak? Pichli mi dýku do chrbta,“ plače sklamaná Bratislavčanka, ktorá zrejme prechovávala k záletníkovi aj nejaké city.

Zvrat nastane aj vo vzťahu Matúša a Katky, ktorí sa začnú pred všetkými vášnivo bozkávať. Henrik zas zaskočí Evelyn, keď si ju pri tanci privinie k sebe a tľapne moderátorku odvážne po zadku. Emócie ale neobídu ani mladú Sáru, ktorá skončí po bujarej noci tiež v slzách a s výčitkami svedomia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Heňo si užije s Rebekou
Nikola sa na všetko pozerá v Chalúpke
Evelyn zažije vášnivý tanec s Henrikom
Matúš a Katka sa poriadne zblížia

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Televízia Markíza/Farma, Farma Xtra