Nikol Fridrichová ostala po presune do Chalúpky poriadne šokovaná. Svoje sklamanie a zlosť prejavila aj počas piatkového duelu, keď obidvom farmárom povedala, čo má na srdci. Hoci je už Bratislavčanka doma, až teraz sa rozhodla uviesť pravdu o záletníkovi Heňovi.

Nikol a Heňo tvorili na Farme 12 pevnú dvojku, ktorá si okrem spoločného kamarátstva užívala aj posteľné radovánky. Len pár hodín po vypadnutí Bratislavčanky sa však Casanova okamžite vrhol na Rebeku Hlavatú, s ktorou po celý čas laškoval, pričom padli aj vášnivé bozky. 32-ročná farmárka sa na všetko prizerala z Chalúpky a keď sa vrátila s ostatnými do duelu, dvojici to poriadne vytmavila.

Heňo ostal poriadne zaskočený, keďže bol konfrontovaný zoči-voči obidvom ženám, no z jeho slov je zrejmé, že k Rebeke cíti aj čosi viac. Aj toto sa Nikole počúvalo len ťažko, a tak sú jej kamarátka i exmilenec pre ňu definitívne minulosťou. K fanúšikom sa už rozhodla po vypadnutí prehovoriť aj z domácej kamery, no ešte viac sa rozohnila v krátkom rozhovore.

Od prvej chvíle mi Rebeka nesedela. Potom sa mi však zverila, že v mladosti zažila niečo hrozné, partner ju bil a mne tak pripomenula moju minulosť. Preto som ju v šou začala chrániť a boli sme si blízke,” vysvetlila pre Plusku, ako sa zblížila s Galantčankou. Najviac ale naložila Heňovi, o ktorom prezradila aj tajomstvo: “Vyjadrenie, že si nás pomýlil, bolo skutočne trápne, pretože on ma už pred Farmou sledoval na Instagrame. On veľmi dobre vedel, kto som! A už keď sa v karanténe pred šou dozvedel, že na Farmu idem aj ja, vyhlásil, že po mne pôjde! Aj keď sme vtedy pri stole hrali všetci tú hru Pravda alebo odvaha, išiel po mne ako po údenom!” uviedla veci na pravú mieru.

Zdá sa, že Nikol sa so znepriatelenou dvojkou nestretne ani po skončení šou a zradu im nedokáže odpustiť. Karty na statku však zamieša ešte viac návrat farmárov z Chalúpky, ktorí sa opäť začlenia do každodenných činností. Aby toho nebolo málo, Evelyn príde s novým pravidlom, že všetci odteraz budú fungovať v pároch.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza