Nikola Weiterová je nielen v našich končinách známa, ale aj za “veľkou mlákou”. Táto mladá žena rada vystavuje na obdiv svoje dokonalé vyšportované telo a momentálne pocítila, že je čas na zmenu, a tak Nový rok privítala s novým účesom.

[sociallocker]Dcéra známeho slovenského speváka sa v Amerike zmenila na poriadnu dračicu. Svoj nový život si užíva naplno, o čom svedčia aj jej mnohé príspevky na Instagrame. Nikola sa stala súčasťou nočného klubu, v ktorom pracuje ako tanečníčka. Práve tam ukazuje svoje hriešne telo a stretáva sa s mnohými známymi osobnosťami. Okrem toho sa počas dňa venuje fitnessu, vďaka ktorému sa môže popýšiť peknou postavou. Rodená Slovenka je naozaj krásna žena, za ktorou sa zaiste otáča mnoho mužov.

Pred pár dňami sa rozhodla, že je čas na zmenu, a tak si sadla do kresla u kaderníka. Mladá bikini fitnesska siahla po naozaj nevšednom účese. Svoje prirodzené rovné vlasy vymenila za dlhé blonďavé zapletené vrkôčiky. Takáto frizúra je asi v súčasnosti veľký hit, keďže v podobnom prevedení sa ukázalo už mnoho známych tvárí, ako je televízna hviezda Blac Chyna. Jedno je isté, Nikola bude v ňom neprehliadnuteľná!

Nový rok si zrejme pýtal zmenu alebo v tom je niečo iné. Nový účes niekedy znamená, že sa v živote ukázal potenciálny mužský objekt. Kto vie, čo ju k tomuto naozaj viedlo. Tanečníčka je však naozaj veľký chameleón, ktorý sa rozhodne nebojí experimentovať. Svedčí o tom fakt, že veľmi často mení svoj imidž a skúša rôzne vlasové kreácie. Uvidíme, s čím najbližšie poteší či šokuje celý svet.

Foto: Instagram
[/sociallocker]