Udalosť spred pár dní vydesila širokú verejnosť, pričom dodnes nie je jasné, kto ublížil iba 13-ročnej školáčke. Momentálne sa nachádza v umelom spánku, no detaily jej zranení sú viac ako hrozivé. Rodina mladého dievčaťa však stále dúfa, že sa Nikola preberie.

Hrôzostrašný incident sa udial v Jánovciach v sobotu (29. februára) po tom, ako sa Nikola so svojím psom vybrala na prechádzku do lesa. Niekoľko hodín sa nevracala a rodina si začala robiť starosti, pričom ju išli hľadať. 13-ročnú školáčku našla teta v hroznom stave, a tak okamžite privolala záchranárov.

O zraneniach, ktoré dievča utrpelo, prehovoril jej starý otec. „Keď ju našli, boli jej šaty roztrhané a pohádzané vôkol nej. Na pohľad nemala žiadne ťažké zranenia, len na jednej časti tela mala vytrhnuté svalstvo a na chrbte škrabance. Mala aj vytrhnuté chumáče vlasov. Nevieme si to vysvetliť,“ povedal pre cas.sk.

Momentálne sa objavuje niekoľko teórií, ktoré zahŕňajú útok túlavých psov alebo vlka. Nikolin dedko tiež pripúšťa, že jeho vnučka dostala záchvat, keďže trpí epilepsiou a vtedy ju mohol napadnúť vlk. ,,Je známe, že keď sa niekto nehýbe, tak môže prísť k nemu. Možné je však aj to, že zranenia vznikli, keď ju náš psík chcel prebrať,“ dodal s plačom starý otec. Dievča je hospitalizované na ARO v umelom spánku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Polícia SR-Bratislavský kraj, google.sk/maps