Veronika Nízlová (36) svojho času prekvapila verejnosť, keď oznámila, že pod srdcom nosí prvé dieťatko. Pôvabná speváčka napokon porodila rozkošnú dcérku Neu spevákovi Matúšovi Kolárovskému, a aj keď dvojica netvorí pár, s dievčatkom obaja trávia všetok voľný čas.

Hviezda z dievčenského dua Twiins sa stala 11. novembra 2021 hrdou mamičkou kučeravého dievčatka, ktorého otcom je mladý herec a spevák Yael. Aj keď sa spočiatku zdalo, že dvojica si k sebe nedokáže násť tú správnu cestu, s odstupom času vychádzajú priam ukážkovo. 22-ročný umelec sa s dcérkou i jej mamičkou snaží tráviť množstvo chvíľ, pričom výnimkou nie sú ani aktuálne sviatky.

Veľkú noc totiž rodinka strávi na Donovaloch, kde o nich bude rozprávkovo postarané: „Budeme v hoteli, kde bude všetko pripravené, takže pečenie a varenie tento rok odpadá. Prvýkrát sme sa tomu vyhli a bude o nás postarané,“ uviedla Veronika pre Nový Čas víkend. A ako vníma mladý otecko tradičnú šibačku?

„Dedo je veľký fanúšik šibania a raz to so mnou skúsil. Pamätám si, že som sa od hanby tak rozplakal, že sme museli ísť hneď domov. Odvtedy som už nikdy šibať nebol. Dúfal som, že nebudem musieť Neu, ale hovorí sa, že by sa to malo, aby bola zdravá,“ dodal Matúš, ktorý nedávno strávil noc v dome speváčky. Ako ale opakovane prezradil, je medzi nimi len priateľský vzťah: “Snažíme sa viac pracovať na našom vzťahu ako rodičia a kamaráti,” povedal pre Koktejl.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový čas víkend, Koktejl.sk | Foto: IG/veronikatwiins