Včera (18. októbra) došlo v Bratislavskom kraji k šokujúcemu incidentu, ktorý vyvoláva plno otázok. Čo donútilo mladíka konať tak chladnokrvne a ublížiť nič netušiacemu taxikárovi, ktorý si chcel v ťažkých časoch iba zarobiť?

V neskorých nočných hodinách bol pri čerpacej stanici v Bratislave oslovený taxikár mladým mužom, ktorý sa chcel odviezť do Malaciek. Počas jazdy zastavili v obci Závod, pričom si mal 20-ročný Boris zobrať z domu peniaze a následne mali zastaviť aj pri bankomate vo Veľkých Levároch, kde mužovi údajne nezobralo kartu.

Taxikár tak pokračoval do Malaciek. ,,Po tom, ako taxikár zastavil na parkovisku na Zámockej ulici v Malackách, ho mal obvinený, sediaci za ním na zadnom sedadle, otváracím nožom porezať na prednej časti krku,“ uvádza polícia na sociálnej sieti. Zranený vodič okamžite vystúpil z auta a začala utekať s cieľom nájsť pomoc.

Páchateľ z miesta činu utiekol, no zrazu zmenil názor a vrátil sa do naštartovaného vozidla taxislužby. Keď s ním odišiel, odstavil ho v blízkej obci, pričom domov išiel pešo. Boris bol mužmi zákona vypátraný a momentálne je obvinený z ublíženia na zdraví v štádiu pokusu a prečin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Hrozí mu štyri až desať rokov a vyšetrovateľ navrhol pre mladíka väzobné stíhanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj  |  Foto: Pixabay