Už niekoľko mesiacov sa médiami niesli tvrdé odkazy Verinho budúceho exmanžela Jeremyho Hulsha, ktorý pochádza z Izraelu. Moderátorka dúfala, že čoskoro prebehne rozvodové konanie a situácia sa ukľudní. Opak je však pravdou.

Vera Wisterová bola za svojho manžela vydatá sedem rokov, pričom majú dvoch synov, Harlowa (6) a Thea (3). Ryšavá mamička je zo správania otca svojich detí vydesená a dokonca to označila za psychický teror. Dlho očakávaný rozvod sa však na istý čas stopol.

Keďže manželia sa vzali v Izraeli, súdne dokumenty sa musia poslať aj do zahraničia. Izraelská strana chce taktiež zanalyzovať dôvody rozchodu. Takže stále nie je známe, v ktorej krajine sa súdne konanie uskutoční. Vera upozornila, že ona aj jej deti majú trvalé bydlisko na Slovenku. Žijú tu tri roky a deti tu navštevujú školu aj krúžky. Je presvedčená, že rozvod by sa mal konať tu. Jeremy je však rezolútne proti. „Aby bolo jasné, náš oficiálny židovský rozvod a rozhodnutie o starostlivosti o deti bude v Izraeli,“ uviedol manžel Wisterovej pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook