Podľa viacerých divákov je 11. ročník Farmy zatiaľ najodviazanejší v histórii a podľa mnohých by si zaslúžil celkom iné názvy. Najnovšie prepukol ďalší nočný škandál, pri ktorom bol odhalený absolútne nahý farmár, vedľa ktorého ležala mladá východniarka.

Na Farmu prišli do 11. ročníka poriadne odvážni súťažiaci. Hoci prešlo od začiatku natáčania len niečo vyše týždňa, už stihlo prísť aj na intímnosti a flirt. Ako prví prelomili bariéry Mirka a zasnúbený Rado, ktorí skončili pod perinou za doprovodu nečakaných pohybov ruky.

Krátko na to sa podarilo odhaliť tajné zábery, na ktorých vypracovaný Matej najprv otvorene flirtuje s východniarkou Mirkou, na napokon si príde sladkými rečami omotávať okolo prsta aj mladučkú Romanu. Prešlo však len pár hodín a na verejnosť unikli hanbaté zábery ďalšej dvojice.

Aktuálny farmár týždňa Peter Gyűrűsi (45) zrejme prežije veľmi príjemný večer. V družnej debate s východniarkou Nicolettou pokračujú až do neskorých hodín a napokon sa vyberú spať. No v jednej spoločnej posteli! Podľa Kristi má ísť pritom len o plán Petra a Mateja, ktorí majú za cieľ spracovať Mirku a Niku. Kamery napokon ráno odhalia, že kým Nika odfukuje v Petrových perinách zakrytá až po uši, Peter sa zobudí celkom nahý a pod perinou tak ukáže úplne všetko. Čo sa to tam celú noc dialo?

Hanbaté zábery Petra a mladej farmárky Nicoletty si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza