Nočný útek z Farmy: Stanka nezvládla tlak emócií!

Dátum:

Na Farme to žije! Ak reality šou sľubovala pred začiatkom 13. série návrat ku starým koreňom, rozhodne vtedy nepočítala aj s návratmi ku starým láskam! Stanke totiž prišiel milostný dopis od priateľa a vo vzduchu tak visí kríza s Mirom!

Stanka, ale aj jej farmársky priateľ Miroslav pred sebou majú skutočnú výzvu! Zvládne ich naštrbený vzťah ďalšiu komplikáciu? Stanke bol doručený ľúbostný list od priateľa a tlak nahromadených emócií vyústil až v nočnú skrývačku v lese. Blondínka sa schovala a v prítmí prírody sa nielen zdôverovala Vikingovi z emócií, ale aj načúvala súkromným rozhovorom ostatných farmárov. Aj keď ju napokon ostatní našli a Miro si poriadne vydýchol, Stanka mala preňho prichystanú poriadne studenú sprchu.

Rodáčka z Čachtíc si totiž údajne naplánovala odpočúvanie rozhovoru medzi Mirom, Matúšom a Mesutom a zachytila aj to, čo nemala. Potom, ako ju ostatní farmári objavili, povedala: „Akurát som zistila, že kto aký je, som si dávala trošku takto čas. Ale som rada, že som si vypočula isté veci, ktoré som si vypočuť mala.“

Ustarostený Miro sa prívetivého stretnutia v tmavom lese so Stankou nedočkal a žena jeho srdca sa s ním medzi ostatných vrátiť odmietla. „Ja som si všetko vypočula, Mirko, takže asi nemáme o čom. Potom prídem, môžme sa porozprávať, ale je mi z toho všetkého akurát zle. Viem sa o seba postarať a nič mi nie je absolútne. Len po tom všetkom, čo som si vypočula, nemám chuť pozerať do očí tebe ani ostatným. Lebo mi je totálne nechutné a mrzí ma, že tu ešte nejaký čas budem musieť s týmito ľuďmi byť,“ ohradzuje sa Stanka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...