Už nasledujúcu nedeľu sa šou Tvoja tvár znie povedome premení na pódium plné najväčších česko-slovenských hviezd. Okrem Mekyho Žbirku, Maťa Ďurindu či Kuka z Horkýže Slíže sa divákom predstaví aj ikona domácej hudobnej scény Helena Vondráčková!

Snáď najväčšou ženskou ikonou domácej hudobnej scény je nestarnúca speváčka Helena Vondráčková. 72-ročná rodáčka z Prahy je na výslní českej popmusic už od roku 1964, kedy vyhrala talentovú súťaž „Hledáme nové talenty“. Od tohto momentu naspievala množstvo legendárnych hitov, medzi inými aj singel „Dlouhá noc“, ktorý je dodnes stabilnou súčasťou každej dobrej veselice.

Už nasledujúcu nedeľu sa v šou Tvoja tvár znie povedome prevtelí práve do Heleny sympatický herec Noel Czuczor (30), ktorého spevácke výkony v každom kole odrovnávajú porotu i divákov pri televíznych obrazovkách. Pri tejto príležitosti prekvapila samotná česká hviezda mladého herca, ktorý ostal z jej odkazu doslova odrovnaný. „Niekto ma štipnite, toto je sureálne! Ďakujem!“ napísal k odkazu, pričom vyjadril isté obavy. Nuž, ak to zaspieva len sčasti tak dobre, ako skladbu „Skin“ od Rag ‚n‘ Bone Man, rozhodne sa nemá čoho obávať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Noel ako Rag ‚n‘ Bone Man

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial, noelcukor, helenavondrackovaofficial